Book Your Free Session Now

Enter your email below and we'll contact you to arrange your free session

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Methode Brigitte Kettner

Unikátní německá kosmetika společnosti s vlastním výzkumem METHODE BRIGITTE KETTNER, jenž si díky svým vynikajícím výsledkům získala četné zastoupení nejen v Německu, ale i ve Švýcarsku, Francii, zemích Beneluxu, Anglii i Americe. Pro své kvalitní zpracování a koncept se těší nesmírné oblibě v Číně a na Tchaj-wanu, Indonésii a Malajsii.

Produkty MBK jsou založeny na vysoce účinných a čistě přírodních látkách v kombinaci s nejnovějšími poznatky z mikrobiologie a osvědčených receptů z tradiční čínské medicíny.

Tato kosmetika byla určena pro plastickou chirurgii, dermatologii a profesionální zdravotnická zařízení. Produkty Methode Brigitte Kettner (MBK) a způsob ošetření splňují různé potřeby daného typu pleti a společně s profesionální analýzou a konzultacemi nabízejí vysoký standard individuálního ošetření.Produkty Methode Brigitte Kettner (MBK) a způsob ošetření splňují různé potřeby daného typu pleti a společně s profesionální analýzou a konzultacemi nabízejí vysoký standard individuálního ošetření. Odborně vyškolené kosmetičky Methode Brigitte Kettner mohou určit problematiku vaší pleti v daném okamžiku a sestavit vám tak osobní pěstící a ošetřovací plán.

Vzhledem k širokému výběru z několik produktových řad MBK obohacených o stopové prvky, minerály a přírodní výtažky i dalšího sortimentu potřebného ke kvalitnímu ošetření, lze individuálně kombinovat produkty s účinným efektem a regulovat intenzitu a hloubku každého ošetření, které přesně odpovídá potřebám každého klienta.

Naším cílem není dosažení krátkodobých a povrchních výsledků, ale osvobození od všech blokád a nastolení rovnováhy organismu. Pro vnitřní regeneraci používáme individuálně určené potravinové doplňky z řady NUTRICOSMETICS s rostlinnými účinnými látkami a drahocennými vitamíny. Díky bylinám regenerujeme a detoxikujeme organismus. Výsledkem je pěstěná pleť a krása vycházející zevnitř! Neřešíme pouze následky, ale především příčiny problému.

Kontaktní údaje

Studio Poeme
Andrea Vrbová
nám. Míru 1076/2
Plzeň 30100

+420 607 151 101

andrea@adefacto.cz
facebook.com/adefaco
instagram.com/adefacto

IČO: 88887685
Vedeno u Magistrátu m. Plzně